ŠOK ! avril nesmi na podium

22. srpna 2008 v 8:19 | Avrilka |  novinky o avril
můj zdroj
Úvodní koncert měsíčního putování po městech Asie, který se má konat 29. srpna v Kuala Lumpur, totiž čelí nečekané vlně protestů.
V pondělí přednesli představitelé malajské opoziční strany radikálních islamistů své vládě návrh, aby vystoupení úspěšné rockové hvězdy zrušila. Zpěvačka hitů Complicated nebo Girlfriend podle nich na pódiu předvádí příliš sexy pohyby.
Mladé křídlo Pan-malajské islamistické strany (PAS) si navíc myslí, že koncert třiadvacetileté hvězdy by vrhal špatné světlo na oslavy malajského dne nezávislosti. Svátek osvobození Malajsie od britské koloniální nadvlády se totiž slaví pouhé dva dny po velkolepé show kanadské zpěvačky.
"Pro nás je příliš sexy… To není dobré pro malajské diváky. Nechceme, aby se naši lidé, naši dospívající, nechali ovlivnit jejím vystupováním. Chceme jen slušné umělce. Takové, kteří jsou dobrými vzory," prohlásil Kamarulzaman Mohamed, jeden z představitelů strany, která mimo jiné usiluje o zavedení práva sharia. Strana PAS je ostatně kritikou zábavných pořadů, které by mohly poškodit morálku společnosti, nechvalně proslulá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama